WEBINÁR PRE PEDAGÓGOV: AKO NA ZDRAVÚ SEBADÔVERU PRE ROZVOJ DIEŤAŤA

S potešením vám predstavujeme Projekt sebadôvery Dove, ktorý pomáha mladým ľuďom vo veku 11 - 15 rokov, aby si verili a boli spokojní sami so sebou. Projekt je celosvetový a vznikol so zámerom pomáhať pedagógom s výchovným procesom v tomto citlivom veku. Veríme, že oceníte informácie od nášho tímu psychológov, ktorí počas 12 rokov získali nespočetné množstvo skúseností.

Snažíme sa pomáhať aj v tejto neľahkej dobe, preto sme celý program prispôsobili súčasnej situácii a sprístupnili ho ONLINE.

Základ nášho programu tvorí seminár Buďte sebavedomí. Predstavíme vám ho pomocou série online webinárov. Poskytneme k nemu plán výučby aj listy s aktivitami, ktoré si stiahnete v elektronickej podobe. Seminár obsahuje všetko potrebné, aby ste mohli s vašimi žiakmi tému bez problémov zdolať aj formou dištančnej výučby. Zároveň máme pripravené aj školenia od našich psychológov, taktiež formou online workshopu.

Okrem seminára získate prístup aj k ďalším materiálom, ktoré môžete využiť v rámci online výučby, alebo na nich rovno postaviť tematické workshopy. Môžete sa samozrejme pozrieť aj na čítanie a workshopy, ktoré sme pripravili pre rodičov alebo pre koordinátorov mladých.

Celý program ponúkame ONLINE a úplne ZADARMO.

Pre malé školy
Pre veľké školy
Pre akú vekovú skupinu žiakov je program určený?
„Projekt sebadôvery“ je zameraný predovšetkým na žiakov 2. stupňa základných škôl (a zodpovedajúceho stupňa viacročných gymnázií) vo veku 11–15 rokov.
Vážne je program zadarmo? Nebudeme platiť za materiály alebo niečo ďalšie?
Áno, program je nazaj úplne zadarmo. Materiály si stiahnete v elektronickej podobe. Môžete si ich vytlačiť alebo s nimi pracovať napríklad z tabletu.
Zvládneme túto citlivú tému, keď s ňou zatiaľ nemáme veľa skúseností?
To je samozrejme správna otázka. Sami viete, že s dospievajúcimi sa musí pracovať opatrne. Naše webináre vás ale celým programem prevedú tak, že by ste mali všetko bez problémov zvládnuť. Máme vyše dvanásť rokov skúseností a v drvivej väčšine prípadov všetko funguje hladko.
Chceli by sme u nás aj seminár s vašimi psychológmi. Kedy to pôjde?
To zatiaľ bohužiaľ nevieme. Aj keď by sme chceli byť všade, máme len malý tím a nestíhame. Preto sme sa zatiaľ rozhodli školiť hlavne na väčších školách, kde to pomôže väčšiemu množstvu detí. Veríme, že nám to nebudete mať za zlé. Dúfame, že časom sa tím rozšíri a budeme môcť prísť aj k vám. Určite vám dáme vedieť hneď, ako to pôjde.