Ďakujeme našim partnerom

Veľmi si vážime ich podpory, ktorá pomáha Projektu sebadôvery Dove riešiť rad problémov dospievajúcich dievčat. Za to im patrí náš veľká vďaka.dm drogerie markt s.r.o.

Hlavným partnerom „Projektu sebadôvery Dove“ je spoločnosť dm drogerie markt, ktorá bola založená v Nemecku v roku 1973 a patrí k najvýznamnejším európskym reťazcom maloobchodných predajní. Pôsobenie značky dm drogerie markt na Slovensku začalo založením prvej pobočky v roku 1995 v Bratislave na Pribišovej ulici a dnes má po celom Slovensku 141 predajní.

dm drogerie markt ponúka vo svojich predajniach rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, fotoslužieb, sezónnych výrobkov či produktov pre zvieratá. Dôležitou súčasťou ponúkaného sortimentu sú aj biopotraviny, fair trade výrobky a výrobky kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Široký výber produktov dopĺňajú aj výrobky dm značky, ktoré už majú zastúpenie v každom čiastkovom sortimente dm. Tajomstvom úspechu spoločnosti je, že svojim zákazníkom ponúka vždy niečo navyše, čím prekonáva ich očakávania. Je kúskom luxusu v bežnom dni. Zároveň ponúka aktuálnu a kompetentnú ponuku tovarov a služieb za atraktívne ceny. Je o krok napred, prináša neopakovateľnú príjemnú atmosféru pri nakupovaní. V dm dbajú tiež na aktuálne trendy a výsledky zákazníckych prieskumov, každoročne sa realizuje viacero projektov, ktorých cieľom je spríjemnenie nakupovania pre zákazníkov – či už zavádzaním nových technológií, ako je napr. online shop, alebo zveľaďovaním predajní.

Človek je vo svojej jedinečnosti stredobodom záujmu značky, či už ako zákazník alebo ako zamestnanec. dm má pre každého tú správnu ponuku s dôrazom na jeho individualitu.